سومین همایش ملی مدیریت و کار آفرینیدریافت فایل کتابچه مقالات
28 خرداد 1393

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند برای دریافت فایل کتابچه مقالات وارد کنترل پنل خود شده و به صفحه مقالات من رجوع نمایید


ادامه مطلب ...

اطلاعیه تغییر زمان برگزاری همایش
11 اردیبهشت 1393

به دلیل تقارن تاریخ اعلام شده همایش با ایام البیض ماه مبارک رجب و امکان مشارکت پژوهشگران ارجمند در مراسم پر فضیلت اعتکاف، همایش در تاریخ یکشنبه 28 اردیبهشت برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است آن دسته از پژوهشگرانی که تمایل به حضور در همایش نداشته و خواهان دریافت گواهی به وسیله پست می باشند، می بایست به اطلاعیه مربوطه در صفه اول همایش مراجعه نمایند.

 


ادامه مطلب ...

فوری: پرداخت هزينه همايش به صورت اينترنتي
2 اردیبهشت 1393

به اطلاع كليه پژوهشگراني كه مقالات انها پذيرفته شده و يا قصد شركت در همايش به صورت ازاد را دارند مي رساند هر چه سریعتر جهت واريز هزينه همايش به كنترل پنل خود مراجعه و در صفحه پرداخت هزينه اقدام به واريز هزينه به صورت اينترنتي نمايند

پرداخت با كليه كارت هاي بانكي عضو شبكه شتاب امكان پذير است


ادامه مطلب ...

اطلاعیه اعلام حضور یا عدم حضور در روز برگزاری همایش
28 فروردین 1393

درصورتی که در روز برگزاری همایش تمایل به حضور در همایش ندارید لازم است مراحل زیر را در سامانه طی کنید:

 

وارد کنترل پنل خود شده و در قسمت پرداخت هزینه همایش موردنظر شوید، سپس در صفحه باز شده در قسمت اعلام حضور برروی لینک اعلام حضور کلیک نمایید تا پنل رزرواسیون باز شود. در صورتی که تمایل به حضور در روز برگزاری همایش ندارید گزینه اعلام عدم حضور را انتخاب  و گزینه تأیید را کلیک نمایید. 


ادامه مطلب ...

اطلاعیه مهم تکمیل فرم گواهی پذیرش
28 فروردین 1393

پژوهشگر محترم، خواهشمند است در صورتی که مقالات شما مورد پذیرش قرار گرفته است فرم زیر را دانلود نمایید و با دقت تکمیل نمایید. بدیهی است اطلاعات مندرج دراین فرم ملاک چاپ گواهی پذیرش خواهد بود.

پس از دانلود فرم، به ازای هر مقاله پذیرش شده می بایست این فرم را پر نمایید. پس از تکمیل فرم (فرم ها) هر کدام از فرم ها را در قالب یک فایل فشرده (به فرمت zip) آماده نمایید. پس از آن وارد سامانه شده و در کنترل پنل خود  در قسمت مقالات من مربوط به همایش موردنظر کلیک نمایید تا وارد صفحه مقالات من شوید. در این صفحه تمام مقالات خود ازجمله مقالات پذیرفته شده را خواهید دید. در سطر مربوط به هر مقاله پذیرفته شده ،  آیکن ارسال مدارک (تعهدنامه) قابل مشاهده است. برروی این آیکن کلیک کرده و در صفحه بازشده فرم مربوط به این مقاله را که در فرمت zip آماده کرده اید ارسال نمایید.

لازم به ذکر است به ازای تمام مقالات پذیرفته شده خود می بایست مراحل بالا تکرار شود.

 

دانلود فرم


ادامه مطلب ...

اطلاعیه مهم ثبت صحیح اطلاعات
23 فروردین 1393

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند از آنجایی که گواهی پذیرش براساس اطلاعات ثبت شده شما در همایش آماده خواهد شد، لذا خواهشمند است اطلاعات زیر را با دقت در پنل خود وارد و یا اصلاح نمایید. بدیهی است پس از چاپ گواهی به هیچ وجه امکان تغییر وجود ندارد

نام / نام خانوادگی / عنوان مقاله / نام و نام خانوادگی همکاران  


ادامه مطلب ...

چاپ مقالات برتر در مجله علمی-پژوهشی
5 اسفند 1392

به اطلاع پژوهشگران محترم میرساند,مقالات برتر همایش در مجله علمی و پژوهشی که مشخصات آن به زودی اطلاع رسانی خواهد شد چاپ می گردند.


ادامه مطلب ...

فرآیند ثبت نام و دریافت مقالات
5 اسفند 1392

کاربران ابتدا باید در سامانه ثبت نام نموده و در سومین همایش ملی مدیریت و کار آفرینی عضو شوند . پس از انتخاب نوع شرکت در همایش لازم است عنوان مقاله و همکاران خود را ثبت کرده و اقدام به ارسال چکیده و اصل مقاله در فرمت های ذکر شده نمایند . تا قبل از اتمام مهلت ارسال مقاله پژوهشگران قادر به ویرایش یا حذف مقالات خود هستند . اما پس از پایان این مهلت امکان هیچ تغییری در مقالات وجود ندارد.

سپس مقالات جهت داوران  ارسال می گردد  . کاربرانی که مقالات آنها به صورت پوستر یا سخنرانی پذیرفته شود باید اقدام به ارسال فایل پوستر یا ارائه نمايند و همچنین نسبت به واریز هزینه ها ی همایش اقدام نمایند . کلیه این فرآیند ها از طریق کنترل پنل پژوهشگر انجام می پذیرد . بنابراین توصیه می گردد در حفظ نام کاربری و کلمه عبور کوشا باشید

 

 

 


ادامه مطلب ...

ضرورت ارائه مقاله در سربرگ همايش
5 اسفند 1392

به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می رساند پس از ثبت مقاله خود باید با مراجعه به کنترل پنل خود برای هر مقاله دو فایل به شرح زیر ارسال نمایید :

  • فایل اصل مقاله در فرمت word
  • اصل مقاله در فرمت pdf

 

تنها هنگامی که هر دو فایل بالا ارسال شد وضعیت مقاله شما به حالت "دریافت مقاله" تغییر می کند و جهت ارسال برای داوری اماده می شود.

عدم ارسال هر کدام از فایل های اعلام شده تا مهلت مقرر باعث عدم ورود مقاله به مرحله داوری می گردد.

 

نكته بسيار مهم : لازم است مقالات خود را مطابق الگوي ارائه شده در قسمت "راهنماي تدوين مقالات" منوي سمت راست و در سربرگ همايش تنظيم و بارگذاري نماييد


ادامه مطلب ...

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
5 اسفند 1392

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:


ادامه مطلب ...

پوستر
تماس با ما
تلفن ثابت
نمابر
ایمیل
آدرس

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه پیام نور استان صفهان